Відгуки і коментарі

Відгуки і коментарі

Ми вдячні Вам за увагу до нашого нового проекту pasta.schedro.ua. ТМ «Щедро» пропонує чудову італійську пасту з твердих сортів пшениці, яка посяде гідне місце на Вашому столі. Для нас дуже важливо не тільки покращити і урізноманітнити харчування українців, але й познайомити їх з традиціями і культурою італійської кухні, що несуть у дім радість та здоров’я. З великої кількості рецептів приготування пасти ми обрали кращі. Пропонуємо Вам приготувати пене, фузілі або спагеті ТМ «Щедро» разом з нами. Обирайте, готуйте – смачного!

Запрошуємо всіх, хто розділяє наші погляди та смаки приєднатися до розвитку інтернет-сайту. pasta.schedro.ua.Разом ми зробимо його ще цікавішим! Надсилайте свої відгуки і коментарі стосовно наших рецептів і діліться своїми. Ми будемо раді кожному Вашому листу, обов’язково обговоримо його з кулінарними експертами та опублікуємо на нашому сайті. ТМ «Щедро» буде заохочувати кращих кореспондентів.

Якщо Ви бажаєте постійно купувати нашу продукцію для свого ресторану або магазину (дрібний опт), напишіть, і ми надішлемо Вам контакти нашого торгового представника.

Якщо є інші питання,пишіть, ТМ «Щедро» завжди відкрита для спілкування.

НАПИСАТИ ЛИСТА


Побажання стосовно роботи сайтуКоментарі до рецептівНадіслати свій рецептІнше


Виберіть файл


ОЧИСТИТИ ФОРМУ